Tatilde izleyebileceğiniz en iyi 3 hukuk dizisi

\\ \\ Hiç yorum yok
Ehukuk.org olarak  daha önce en iyi 3 hukuk dizisini paylaşmıştık. (Buradan bakabilirsiniz) Şimdi de size yazın izleyebileceğiniz en iyi 3 hukuk dizisini paylaşıyoruz. İyi seyirler...

Billions
IMDB Puanı; 8,4
Dizi; hırslı, başarılı yatırımcı Bobby Axe Axelrod ile zeki ve yüksek mertebedeki Bölge Savcısı Chuck Rhodes arasındaki çatışmaya odaklanıyor.

GOLIATH
IMDB Puanı: 8,2
Tuttuğunu koparan ve adından sıkça söz ettiren avukatlarından biri olan Billy McBride, artık çoğu insan tarafından gözden düşen alkolik bir adam olarak anılmaktadır. Kariyerini ve evliliğini çoktan kaybetmiş olan karakterimizin karşısına eskiden çalıştığı hukuk firmasını kapsayan bir dava gelir. Billy başta davaya dahil olmak istemese de hem batan itibarını kurtarmak hem de fazlasıyla emek verdiği eski firmasından intikam almak için kısa sürede fikrini değiştirir ve böylece olaylar gelişir.

Damages
IMDB Puanı: 8,1
Damages, 4 dalda Altın Küre'ye aday gösterilmiş TV dizisi. Burası Hewes & Associates hukuk firması... Bu avukatlık firmasının sahibi ise yılların tecrübesiyle herkese meydan okuyan, güçlü avukat Patty Hewes. Hewes & Associates hukuk bürosu  milyardere karşı tüm gücüyle amansız bir hukuk savaşına giriyor..

Ehukuk.org; Türkiye ve dünyadan hukuk alanındaki gelişmelerin incelendiği ve analiz edildiği Türkiye’nin en popüler hukuk blogu'dur. Nöbetçi Hakim adıyla kurulan blog, 2013 yılından itibaren ehukuk.org olarak yayınlarına devam etmektedir. Gönüllü hukukçu editörler tarafından hazırlanır.

Benzer yayınlar.
YORUMLAR.