Yüksel Karkın Küçük Artık Yüksel Karkın...

\\ \\ Hiç yorum yok
Türkiye'nin en büyük hukuk bürolarından biri olan Yüksel Karkın Küçük, resmi internet sitesinden yaptığı açıklamaya göre ortaklarından Muharrem Küçük'ün ayrılmasıyla artık yoluna Yüksel Karkın Avukatlık Ortaklığı olarak devam edecek.

100'e yakın avukatı bünyesinde barındıran ortaklık son zamanlarda paralel yapıya yapılan operasyonlarla gündeme gelmişti.

İnternet sitesinde yapılan açıklamada;

"YükselKarkınKüçük Avukatlık Ortaklığı’nın kurucu ortaklarından, Finans ve Projeler Departmanı Yöneticisi Av. Muharrem Küçük 31 Mayıs 2016 tarihinde Büromuzdan ayrılmıştır. Muharrem Küçük'e bugüne kadar olan çalışmaları ve katkıları için teşekkür ediyor ve bundan sonraki meslek yaşantısında başarılar diliyoruz." denildi. Diğer açıklamada ise;

"Sayın Müvekkillerimiz ve Dostlarımız,
Kurulduğumuz günden itibaren müvekkillerimize uluslararası standartlara uygun ve en yüksek kalitede hizmet sunma hedefiyle ilerleyerek Türkiye’nin önde gelen hukuk büroları arasında yerimizi aldık. YükselKarkınKüçük olarak 10. yılımızı kutladığımız bu yılda gelişmelere uyum sağlamak ve dinamik yapımızı koruyarak müvekkillerimizin ihtiyaçlarına etkin çözümler sunmak amacıyla yeniden yapılanma gerçekleştirmiş bulunmaktayız. Bu kapsamda, unvan değişikliği de yaparak faaliyetlerimizi artık “YükselKarkın Avukatlık Ortaklığı” olarak sürdüreceğiz.
Hukuk Büromuz, tüm hukuk alanlarında danışmanlık sunan organizasyonu ve sağlam altyapısıyla müvekkillerine hizmet sunmaktadır. Avukat sayımız, uzmanlıklarımız, tecrübelerimiz ile yenilikçi vizyonumuzdan aldığımız güçle Türkiye’nin en büyük hukuk bürolarından biri olarak yolumuza devam etmeye kararlıyız.
Hukuk Büromuzla ilgili güncel bilgileri ve gelişmeleri, yenilenmiş websitemiz www.yukselkarkin.com ve Linkedin hesabımızdan takip edebilirsiniz. Ayrıca, herhangi bir sorunuz olduğu takdirde memnuniyetle cevaplamaya hazır olduğumuzu belirtmek isteriz.
Hukuk Büromuzun bugünlere gelmesinde bize duyduğunuz güvenin çok değerli olduğunun bilincindeyiz, desteğiniz için çok teşekkür ediyoruz. Bu vesileyle sizinle işbirliğimizi geliştirmek için hazır olduğumuzu da hatırlatmak isteriz.
Saygılarımızla, YükselKarkın Avukatlık Ortaklığı" İfadeleri kullanıldı.

Ehukuk.org; Türkiye ve dünyadan hukuk alanındaki gelişmelerin incelendiği ve analiz edildiği Türkiye’nin en popüler hukuk blogu'dur. Nöbetçi Hakim adıyla kurulan blog, 2013 yılından itibaren ehukuk.org olarak yayınlarına devam etmektedir. Gönüllü hukukçu editörler tarafından hazırlanır.

Benzer yayınlar.