En İyi Web Sitesine Sahip 3 Hukuk Bürosu

\\ \\ Hiç yorum yok
Web sitesi hukuk bürolarının prestijini yansıtan en önemli unsurlardan biridir. Ancak yaptığımız araştırmalarda gördük ki hukuk bürolarının çoğu web sitelerine gerekli önemi göstermiyor. Biz de ehukuk.org olarak her yıl "En İyi Web Sitesine Sahip 3 Hukuk Bürosu" seçmeye karar verdik. Legal 500 Türkiye indeksine kayıtlı hukuk büroları arasında seçim yaptık. Seçim yaparken 10 üzerinden puanlama yaptık ve aşağıdaki kriterleri kullandık :

  • Tasarım; Hukuk bürosunun saygınlığına yakışır, sade ve şık tasarımlar editörlerimizden yüksek puan aldılar.
  •  Kullanım kolaylığı; burada ziyaretçilerin istediği bilgiye kolay ulaşımını sağlayan kurgunun olması ve menü yerleşimi gibi hususlara dikkat ediyoruz.
  •  Uyumluluk; Web sitesinin mobil, tablet gibi tüm platformlarda sorunsuz çalışması puanlamaya etki ediyor.
  •  İçerik;  Web sitesinde ifadeler, kullanılan üslup da bizim için çok önemli.

1. Gün Partners www.gun.av.tr    Puan: 7,6

2. Ersoy Bilgehan www.ersoybilgehan.com Puan: 6


 3. ABCOO Hukuk Bürosu www.abcoo.com.tr  Puan:5Not1: Tasarım olarak daha iyi olduğunu düşündüğümüz bazı web sitelerini mobil uyumlu olmadığı için ilk 3'e yerleştiremedik.
Not2: Bu çalışma tamamen ehukuk.org editörlerinin yapmış olduğu kendi değerlendirmelerinden ibarettir.

Ehukuk.org; Türkiye ve dünyadan hukuk alanındaki gelişmelerin incelendiği ve analiz edildiği Türkiye’nin en popüler hukuk blogu'dur. Nöbetçi Hakim adıyla kurulan blog, 2013 yılından itibaren ehukuk.org olarak yayınlarına devam etmektedir. Gönüllü hukukçu editörler tarafından hazırlanır.

Benzer yayınlar.