En İyi Avukat Dizileri-1

\\ \\ Hiç yorum yok
Adli tatil için sizlere en iyi üç avukat dizisini seçtik. İyi seyirler...THE GOOD WİFE- İMBD:8,3
THE GOOD WIFE 2009 yılında yayınlanmaya başlayan hukuki ve siyasi drama dizidir.Politik yolsuzluk suçu ile hapse gönderilen kocası Peter Florrick ve savunma avukatı olarak kariyerine 15 yıl sonra geri dönen bir politikacı eşini ele alır. The Good Wife Amerika Birleşik Devletlerin'deki hukuk sistemini ve politik düzeni başarılı bir şekilde gösterir. Dizi Emmy ve 2014 Televizyon Eleştirmenleri Derneği Drama Üstün Başarı Ödülü de dahil olmak üzere beş ödül almıştır. Sezon finali yapan dizinin 4 Ekim Pazar günü 7. sezonu CBS ekranlarında yayınlanmaya başlayacak.

SUITS- İMBD: 8,8
Suits, Gabriel Macht ve Patrick J. Adams'ın başrollerinde oynadığı USA Network kanalında yayımlanan televizyon dizisidir. Harvey Specter New York'un en büyük hukuk firmalarından birinde üst düzey bir yöneticidir. Mike Ross (Patrick J. Adams) eğitimini yarıda bırakmış fotografik bir hafızaya sahip bir dahidir. Harvey sadık ve zeki bir avukat arar, Mike ise hayatını düzene sokmak ister. Böylece ikisinin yolu kesişir. 2011 yılında başlayan dizinin bu yaz 5.sezonu yayınlanmaktadır.

BETTER CALL SAUL- İMBD: 8,9
Better Call Saul,2015 Şubat ayında yayına başlayan Vinc Gilligan tarafından yaratılan Breaking Bad uyarlaması bir drama dizisidir. Hukuki drama dizisi olarak nitelendirmek, dizi her ne
kadar bir avukatı konu alsa da doğru olmaz. Dizi kendi halinde bir avukat olan James McGill (Bob Odenkirk) hakkındadır. İlk bölüm, 18-49 yaş aralıklarında 4.4 milyon izleyiciyle kablolu TV'de en iyi dizi prömiyeri rekorunu kırmıştır.

ehukuk.org özel

Ehukuk.org; Türkiye ve dünyadan hukuk alanındaki gelişmelerin incelendiği ve analiz edildiği Türkiye’nin en popüler hukuk blogu'dur. Nöbetçi Hakim adıyla kurulan blog, 2013 yılından itibaren ehukuk.org olarak yayınlarına devam etmektedir. Gönüllü hukukçu editörler tarafından hazırlanır.

Benzer yayınlar.