Avukatlara Hazır Ofis Çözümü

\\ \\ Hiç yorum yok
Avukatlara Hazır Ofis Çözümü


Avukatlar için en önemli hususlardan biri de prestijli bir ofis ihtiyacıdır. İyi bir lokasyanda iyi bir ofis maliyeti 20-30 bin TL'yi bulabiliyor. İşte tam bu noktada Avukatlar için hazır ve sanal ofis çözümleri iyi bir alternatif oluşturuyor. 

Maliyetleri Düşürüyor...

Sistemin mantığı ortak kullanım alanı oluşturarak maliyetleri düşürmek. Stopaj, emlakcı komisyonu, depozito, sekreterlik, çay-kahve, mobilya, elektrik, su , ısıtma, telefon gibi masraflarınız olmadan bilgisayarınızı alıp ofisinize yerleşebiliyorsunuz. Tüm hizmetleri tek faturayla alıyor ve vergiden düşürebiliyorsunuz.

Hazır ve Sanal Ofis Farkı

Hazır ofiste size ait ayrı bir odanız oluyor. Ayrıca ortak kullanım alanlarından istifade edebiliyorsunuz. Sanal ofis sisteminde ise sekreterlik, posta, yasal adres ve aylık belirli bir süre toplantı odası kullanma hakkınız oluyor.

Hangisini tercih etmeliyim?

Eğer 2-4 kişilik bir ekiple çalışıyor, iyi bir lokasyonda uygun bir fiyata ofis kiralamak istiyorsanız hazır ofis sistemi ideal gibi gözüküyor. Henüz mesleğe yeni başlamış bir avukatsanız aylık toplantılarınız 4-5 i geçmiyorsa sanal ofis sistemi sizin için daha ekonomik ve ideal olabilir.

Hangi Firma daha iyidir?

Ayrıntılı bilgiyi firmalarla görüşüp edinebilirsiniz. Burada size tavsiyem; uzun süreli bağlayıcı sözleşmelerden kaçının ve firmalarla görüşürken ek ücrete tabi hizmetlere dikkat edin. Örneğin bazı firmalarda levha asmak aylık ek ücrete tabidir, bazılarında self servis dışında çay-kahve servisi ek ücrete tabidir veya belli sayının üzerinde telefon cevapları gene ek ücrete tabidir vb... Size aşağıda bazı hazır ve sanal ofis firmalarının listesini veriyorum. Bol ve hayırlı kazançlar dilerim..

 1. Regus.com.tr 
 2. Servcorp.com.tr  
 3. Swissoffices.com
 4. Plaza-cubes.com
 5. kamara.com.tr
 6. Forsplus.com
 7. Eofis.com.tr
 8. Officeportistanbul.com
 9. Windowist.com
 10. Officentury.com
 11. Coda.com.tr
 12. Dokuzbucuk.com

Ehukuk.org; Türkiye ve dünyadan hukuk alanındaki gelişmelerin incelendiği ve analiz edildiği Türkiye’nin en popüler hukuk blogu'dur. Nöbetçi Hakim adıyla kurulan blog, 2013 yılından itibaren ehukuk.org olarak yayınlarına devam etmektedir. Gönüllü hukukçu editörler tarafından hazırlanır.

Benzer yayınlar.