İlk 100'e Girmeyi Başaran 4 Avukat

\\ \\ Hiç yorum yok
Maliye Bakanlığı Gelir İdaresi Başkanlığı, 2014 yılı vergilendirme dönemine ilişkin verilen Gelir Vergisi beyanları sonucunda Türkiye genelinde en çok vergi beyan eden ilk 100 mükellefi açıkladı. İlk 100 arasına 4 avukat girmeyi başardı.

Avukatlar arasında ilk sırayı daha önce olduğu gibi Ahmed Pekin aldı. Genel sıralamadaki yeri 16 olan Ahmed Pekin; Murat Ülker, Acun Ilıcalı, Cem Yılmaz gibi bir çok ünlü sanatçı ve iş adamlarını geride bıraktı. Ahmed Pekin'i Şehmuz Ahmet Şedid Kurutluoğlu, Cüneyt Yüksel ve Murat Karkın takip etti. Geçen sene listeye giren Ali Can Verdi, Serdar Paksoy ve Hakan Yazıcı bu sene listeye giremedi.
Not: Gelir İdaresi Başkanlığı'nın "2014 VERGİLENDİRME DÖNEMİ GELİR VERGİSİ TÜRKİYE GENELİ İLK 100 SIRALAMASI" dan alınmıştır.
Ehukuk.org; Türkiye ve dünyadan hukuk alanındaki gelişmelerin incelendiği ve analiz edildiği Türkiye’nin en popüler hukuk blogu'dur. Nöbetçi Hakim adıyla kurulan blog, 2013 yılından itibaren ehukuk.org olarak yayınlarına devam etmektedir. Gönüllü hukukçu editörler tarafından hazırlanır.

Benzer yayınlar.
YORUMLAR.