Yılın Türk Hukuk Bürosu Seçildi

\\ \\ Hiç yorum yok
Avrupa’nın en önemli hukuk yayınlarından olan  “The Lawyer” Dergisi ve Thomson Reuters işbirliğinde her sene düzenlenen ve hukuk alanının en prestijli ödüllerinden olan “Yılın Türk Hukuk Bürosu” ödülüne Kolcuoğlu Demirkan Koçaklı Hukuk Bürosu layık görüldü. Avrupa sektör liderlerinden oluşan 26 kişilik jüri, büronun hukuki hizmet sunmadaki istikrarlı başarısı, stratejik vizyonu, güçlü ortaklık yapısı ve göze çarpan yetenek yönetimini en önemli seçme kriterleri olarak değerlendirdi. 
www.thelawyereuropeanevent.com
Londra’da düzenlenen “The Lawyer European Awards” ödül töreninde, büro adına ödülü, Dr.Umut Kolcuoğlu,Okan Demirkan ve Serhan Koçaklı aldı. Yönetici ortak,Dr. Umut Kolcuoğlu yaptığı açıklamada; “Büromuzun kuruluşundan bu yana bize destek veren tüm meslektaşlarımıza, müvekkillerimize ve dostlarımıza teşekkür ederiz. Bu ödül, Kolcuoğlu Demirkan Koçaklı çatısı altında çalışan tüm çalışma arkadaşlarımızın kollektif bir başarısıdır. Büromuzun bu ölçüde uluslararası bir başarıya imza atmış olmasından mutluluk ve gurur duymaktayız.” dedi. 
2007 yılında kurulan Hukuk Bürosu; Bankacılık ve Finans, Birleşmeler ve Devralmalar, Şirketler Hukuku, Sermaye Piyasaları, Dava Hukuku ve Tahkim, Enerji ve Altyapı, Fikri Haklar, Gayrimenkul Hukuku, İş Hukuku, Rekabet Hukuku, Girişim Sermayesi (Private Equity), Sigorta Hukuku, Yabancı Yatırımlar ve Ortak Girişimler alanlarında faaliyetlerini devam ettirmektedir. Bünyesinde 40’a yakın hukukçu kadrosubulunan ve İstanbul merkezli faaliyet gösteren büro, The South East Europe Legal Group (SEE Legal) Organizasyonu’nun da Türkiye’den temsilci üyesi durumundadır. 

Ehukuk.org; Türkiye ve dünyadan hukuk alanındaki gelişmelerin incelendiği ve analiz edildiği Türkiye’nin en popüler hukuk blogu'dur. Nöbetçi Hakim adıyla kurulan blog, 2013 yılından itibaren ehukuk.org olarak yayınlarına devam etmektedir. Gönüllü hukukçu editörler tarafından hazırlanır.

Benzer yayınlar.
YORUMLAR.