Ücretsiz Yabancı Dil Uygulaması

\\ \\ Hiç yorum yok
duolingo
Bu yazımızda hukukçulara çok faydalı olacağını düşündüğümüz ücretsiz bir yabancı dil mobil uygulamasından bahsedeceğiz. Herhalde yabancı dilden muzdarip olmayanınız yoktur. Bu uygulama, uzun duruşma sıralarını değerlendirebileceğiniz keyifli bir ingilizce (ve daha bir çok dil) öğrenme platformu; Duolingo... İos, android ve web tabanlı olarak programa ücretsiz olarak ulaşabilirsiniz.  

Uygulamayı indirdikten sonra üye oluyorsunuz daha sonra sizi seviye tespit sınavına tabi tutuyor. Duolingo 25 seviye üzerinden işleyen bir program. Her seviyenin belli özel testleri var. Bu testleri geçtikçe puan kazanıyorsunuz ve seviye atlıyorsunuz.  Konuları tamamladıkça lingot kazanacaksınız. Lingot Duolingo’da para yerine geçen bir şey. Lingot Store’a gidip yeni testler, quizler alabilirsiniz.

Uygulamayı tanıtan şu videoyu da izleyebilirsiniz. https://youtu.be/ULw_fU2qEIM

Ehukuk.org; Türkiye ve dünyadan hukuk alanındaki gelişmelerin incelendiği ve analiz edildiği Türkiye’nin en popüler hukuk blogu'dur. Nöbetçi Hakim adıyla kurulan blog, 2013 yılından itibaren ehukuk.org olarak yayınlarına devam etmektedir. Gönüllü hukukçu editörler tarafından hazırlanır.

Benzer yayınlar.
YORUMLAR.