Başımız Sağolsun

\\ \\ Hiç yorum yok
Cenazenin polis korteji eşliğinde camiye getirilişi sırasında polis araçları siren çaldı. Şehit savcı Kiraz'ın hakim, savcı ve avukat arkadaşları da cenazeye katılmak üzere camiye geldi. Bazı hakim ve savcıların üzerinde cübbelerinin olduğu görüldü.

Şehit Savcı Kiraz'ın eşi Yasemin Kiraz ve babası Muhammet Hakkı Kiraz, avluda taziyeleri kabul etti. Kiraz'ın yakınlarının çok üzgün olduğu ve gözyaşlarını tutamadığı gözlendi.  

Kiraz'ın cenazesinin başında Kur'an-ı Kerim okundu.  

Tüm girişlerinde güvenlik kordonu oluşturulan camiye gelen vatandaşlar ile basın mensupları, kontrolden geçirilerek avluya alındı.

Polislerin, caminin minarelerinden alanı gözlediği görüldü. 

Cenaze namazında şehidin ailesi, Başbakan Ahmet Davutoğlu, 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Başbakan Yardımcıları Bülent Arınç, Numan Kurtulmuş, Yalçın Akdoğan, TBMM Başkanı Cemil Çiçek, Bakanlar ve şehit savcının meslektaşları hazır bulundu.

Şehit savcı Mehmet Selim Kiraz'ın cenaze namazı kılındı. İstanbul İl Müftüsü Rahmi Yaran dua etti.

Şehit savcımızın cenazesi toprağa verilmek üzere Eyüp Mezarlığı'nda götürüldü. Dualar eşliğinde Eyüp Mezarlığı'na toprağa verildi.

Ehukuk.org; Türkiye ve dünyadan hukuk alanındaki gelişmelerin incelendiği ve analiz edildiği Türkiye’nin en popüler hukuk blogu'dur. Nöbetçi Hakim adıyla kurulan blog, 2013 yılından itibaren ehukuk.org olarak yayınlarına devam etmektedir. Gönüllü hukukçu editörler tarafından hazırlanır.

Benzer yayınlar.
YORUMLAR.