BİLİŞİM HUKUKU EĞİTİMİ

\\ \\ Hiç yorum yokAlanında Türkiye’nin en kapsamlı ve zengin içerikli mesleki eğitim programı 13 Eylül'de başlıyor...

EĞİTİM PROGRAMININ AMACI
Hukuk mesleğinin ister teorik ister uygulama tarafını yürütsün her hukukçunun karşısına mutlaka bilişim hukukuilke ve mevzuatları ile çözümlenmesi gereken sorunlar çıkmaktadır. Bilişimciler veya diğer meslek mensupları için de meslekleri gereği bilişim hukukunu bilmek işin kaderini etkileyecek öneme sahip olmaktadır.

Bilişim Hukuku Eğitim Programının amacı, bu alanda sahip olduğumuz bilgi, birikim ve tecrübeyi talep eden herkesle paylaşarak; Bilişim Hukuku hakkında ayrıntılı bilgi edinmek isteyen bireylerin gerek teorik gerekse pratik açılardan yetiştirilmesine katkıda bulunmaktır.

KİMLER KATILMALI?
Sertifika programı temel olarak bu alanda uzmanlaşmak isteyen avukatlara, stajyer avukatlara, akademisyenlere ve bilişim uzmanlarına açıktır. Ayrıca; Bilgi Güvenliği Uzmanları, Sosyal Medya İçerik Danışmanları, İnternet Girişimcileri, Adli Bilişim Konusunda Uzmanlaşmak İsteyenler, Bilirkişiler, Marka Danışmanları ve Reklamcılar Eğitim programına katılabilir.

Programa hukuk fakültesinin 2.sınıfını bitirmiş olmak şartı ile lisans öğrencileri de alınacaktır.

PROGRAM KÜNYESİ

Düzenleyen; T.C. İstanbul Ticaret Üniversitesi

Eğitimin Süresi; 14 Ders Günü / 84 Saat ( +6 Saat Yenileme Eğitimi)

Eğitimin Yapılacağı Gün / Günler; Cumartesi ( ve Kısmen Pazar)

Eğitimin Yapılacağı Saatler; 10:00-16:50 (Toplam 6 Ders Saati)

Eğitimin Başlama Tarihi; 13 Eylül 2014, Cumartesi

Final Sınavı Tarihi; 29 Kasım 2014, Cumartesi

Mezuniyet Töreni; 06 Aralık 2014, Cumartesi

Kontenjan; 25 Kişi

Sertifikasyon / Başarı Şartları; Eğitim programına minimum %80  katılım sağlayan ve yapılacak olan final sınavında 70 ve üstü not alanlar "T.C. İstanbul Ticaret Üniversitesi" onaylı "BAŞARI SERTİFİKASI" almaya hak kazanacaktır. Final sınavında 70 ve üstü not alamayanlara “Katılım Belgesi”, devamsızlık sınırını aşanlara ise "Kayıt Belgesi"  verilecektir.

İkramlar; Katılımcılar eğitim süresi boyunca sınırsız çay ve kahve servisi imkanından ücretsiz olarak  yararlanabilirler.

KAYNAK: http://www.hukukakademisi.com.tr/bilisim-hukuku.html

Ehukuk.org; Türkiye ve dünyadan hukuk alanındaki gelişmelerin incelendiği ve analiz edildiği Türkiye’nin en popüler hukuk blogu'dur. Nöbetçi Hakim adıyla kurulan blog, 2013 yılından itibaren ehukuk.org olarak yayınlarına devam etmektedir. Gönüllü hukukçu editörler tarafından hazırlanır.

Benzer yayınlar.
YORUMLAR.