Hukukçular İçin İşletme

\\ \\ Hiç yorum yok

Hızla değişen yasal düzenlemeler ve iş ortamları, Hukuk Fakültesi öğrencileri ve mezunlarının bu ortamlara uyum sağlaması ve kariyerleri boyunca kullanabilecekleri pratik becerileri kazanmalaihtiyacını ortaya çıkarmaktadır. Bu konuda yapılan yaygın çağrılara cevap olarak, Bilgi Eğitim, Üniversitemizin İktisadi ve İdari Birimler Fakültesi ve Hukuk Fakültesi işbirliğinde üst düzey bir müfredat geliştirerek, bu eğitim programını sunmaktadır.
9 haftalık ve 75 saat süreli bu program, kariyer yolları ne olursa olsun, katılımcılarına bir dizi gerekli olan işletme, liderlik, ve stratejik karar verme becerilerinin yanı sıra mali ve muhasebe okuryazarlık eğitimi vermektedir. Program, özellikle üst düzey Hukuk öğrencileri ve mezunları için bir kilit taşı eğitimi şeklinde tasarlanmıştır.
HUKUKÇULAR İÇİN İŞLETME Sertifika programı, pratik eğitimin yanısıra,  katılımcılarına kapsamlı ve disiplinler arası eşsiz bir eğitim sunmaktadır.
Programda yer alan Yönetim ve Liderlik Becerileri, katılımcıların uygulama becerilerini çoğaltmayı hedeflemekte; günümüz iş dünyasında hukukçuların ve tabiiki diğer meslek gruplarının perspektifini genişleterek, liderlerinin oluşmasına katkıda bulunmayı amaçlamaktadır.
Eğitim dört modül olarak tasarlanmıştır: Stratejik Karar Verme, Liderlik ve Rekabet Avantajı; Yönetim  ve Organizasyon Tasarımı; Güçlü Kişisel Marka Oluşumu ve Finans-Muhasabe ve yasal boyutları.
Süre: 26 Ekim – 28 Aralık 2013
Cumartesi Günleri 10:00 – 14:30
Çarşamba Günleri 18:30 – 21:30
Ücret: 2950 TL (KDV Dahil)
Bilgi mensuplarına % 20 İndirim uygulanmaktadır.
İletişim: bilgi-egitim@bilgi.edu.tr
0212 311 7216

Ehukuk.org; Türkiye ve dünyadan hukuk alanındaki gelişmelerin incelendiği ve analiz edildiği Türkiye’nin en popüler hukuk blogu'dur. Nöbetçi Hakim adıyla kurulan blog, 2013 yılından itibaren ehukuk.org olarak yayınlarına devam etmektedir. Gönüllü hukukçu editörler tarafından hazırlanır.

Benzer yayınlar.
YORUMLAR.