SERTİFİKALI SPOR HUKUKU EĞİTİM PROGRAMI

\\ \\ Hiç yorum yok
Hasan Kalyoncu Üniversitesi Sürekli Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezince üniversitenin İstanbul Şişli’deki biriminde ‘Sertifikalı Spor Hukuku Eğitim Programı’ düzenlendi.
İstanbul Barosu üyesi avukatlarla stajyer avukatlara  %50 indirim, üç stajyer avukata tam burs olanağı sağlanacak eğitim programı 14 Eylül 2013 tarihinde başlayacak.

İstanbul Barosu Spor Hukuku Komisyonu Başkanı Av. Alpay Köse’nin koordinatörlüğünde düzenlenecek olan ve Av. Kısmet Erkiner, Av. Türker Arslan,  Av. Engin Tuzcuoğlu gibi alanında profesyonel isimlerin katkı vereceği Spor Hukuku Eğitim programı kendini bu alanda geliştirmek isteyen avukatlara yeni bir kariyer olanağı sunuyor.

Ülkemizde spor hukukunun üniversitelerin eğitim müfredatında yeteri kadar yer almaması bu disiplinin gelişmesi ve öğrenilmesi için sertifika programını zorunlu kılmaktadır. Ülkemizde yaşanan son gelişmelerle spor hukukunun ne kadar önemli olduğu ve bu konuda ki yetersizlikler net olarak gün yüzüne çıkmıştır. 90 Ders saatinden oluşan eğitim içeriği spor hukuku alanında Türkiye’nin en yetkin uzmanları tarafından verilecektir. Eğitim programının içeriği ve eğitmen kadrosu hakkında daha ayrıntılı bilgi edinmek için program sitesini aşağıdaki linkten ziyaret edebilirsiniz.

Ayrıntılı bilgi için:

Tel: 0212 275 19 29- 0549 483 38 54 (Merve Gülmez)Ehukuk.org; Türkiye ve dünyadan hukuk alanındaki gelişmelerin incelendiği ve analiz edildiği Türkiye’nin en popüler hukuk blogu'dur. Nöbetçi Hakim adıyla kurulan blog, 2013 yılından itibaren ehukuk.org olarak yayınlarına devam etmektedir. Gönüllü hukukçu editörler tarafından hazırlanır.

Benzer yayınlar.
YORUMLAR.