CUMARTESİ FORUMLARI BAŞLIYOR

\\ \\ Hiç yorum yok
İstanbul Barosu Staj Eğitim Merkezi (SEM) tarafından, 2007’den bu yana her yıl geleneksel olarak düzenlenen, Cumartesi Forumları başlıyor.  2013 Forumlarının ilki 4 Mayıs 2013 Cumartesi günü Bakırköy Adliyesi Konferans Salonunda yapılacak.
“Aile Mahkemelerinde 6100 Sayılı Yasa Uygulamaları” konulu forumum açış konuşmasını İstanbul Barosu Başkanı Av. Doç. Dr. Ümit Kocasakal yapacak.
Forum öğleden önce ve sonra olmak üzere iki bölüm şeklinde gerçekleştirilecek. Prof. Dr. Ali Cem Budak’ın oturum başkanlığında 10.25-12.30 saatleri arasında düzenlenecek ilk bölümde konuşmacılar Yargıtay 2. Hukuk Dairesi Üyesi Ömer Uğur Gençcan ile Av. Mustafa Şimşek “Boşanma Davaları” konusunu ele alacaklar.
Staj Eğitim Merkezi Başkanı Av. Muazzez Yılmaz’ın başkalığında düzenlenecek ikinci bölümün konusu ise “Mal Rejimleri ve Katılma Alacağı Davaları”. 14.00-16.30 saatleri arasında yapılacak olan ikinci bölümün konuşmacıları Yargıtay 8. Hukuk Dairesi BaşkanıYusuf Uluç ile Av. Nazan Moroğlu. 

Ehukuk.org; Türkiye ve dünyadan hukuk alanındaki gelişmelerin incelendiği ve analiz edildiği Türkiye’nin en popüler hukuk blogu'dur. Nöbetçi Hakim adıyla kurulan blog, 2013 yılından itibaren ehukuk.org olarak yayınlarına devam etmektedir. Gönüllü hukukçu editörler tarafından hazırlanır.

Benzer yayınlar.
YORUMLAR.