Hukukçulara iki program önerisi...

\\ \\ 1 yorum
Sizlere biz hukukçuların çok işine yarayacak iki programdan bahsetmek istiyorum. Biri "CamScanner -Phone PDF Creator" diğeri ise "ABBYY FineReader 11" İlk olarak CamScanner -Phone PDF Creator dan başlayalım.
CamScanner -Phone PDF Creator
 Android telefonların için harika bir uygulama. İhtiyacınız olan dosyanın fotoğrafını çekin gerisini CamScanner -Phone PDF Creator halleder. Yüksek kalitede tarama yapıyor. Çektiğiniz fotoğrafları PDF formatında kayıtedebiliyorsunuz. Kaydettiğiniz bu dosyaları doğrudan google drive, dropbox veya evernote hesabınıza aktarabiliyorsunuz. Android cihazınıza programı google play'den ücretsiz indirebilirsiniz.
ABBYY FineReader 11
  CamScanner -Phone PDF Creator da fotoğrafları çektiniz bilgisayara gönderdiniz.Peki bu sayfalar üzerinde nasıl değişiklik yapacaksınız. İşte bunun için mükemmel bir program "ABBYY FineReader 11". Fotoğrafını çektiğiniz veya tarattığınız sayfaları doğrudan word'e akatarabilirsiniz. Google'da PDF'yi word'e aktarma programı aradığınızda hemen hemen hepsi taratılan sayfayı word'e resim olarak aktardığını göreceksiniz. Wordde yazıya çeviren ABBYY FineReader 11. Türkçe desteği olan program neredeyse hiç hatasız sayfaları işleyerek word'e aktarıyor.Ayrıca programla e-kitap hazırlayabilirsiniz.Programın deneme sürümünü buradan indirebilirsiniz.

Ehukuk.org; Türkiye ve dünyadan hukuk alanındaki gelişmelerin incelendiği ve analiz edildiği Türkiye’nin en popüler hukuk blogu'dur. Nöbetçi Hakim adıyla kurulan blog, 2013 yılından itibaren ehukuk.org olarak yayınlarına devam etmektedir. Gönüllü hukukçu editörler tarafından hazırlanır.

Benzer yayınlar.
yORUMLAR.
  1. Harika paylaşım çok teşekkürler...

    YanıtlaSil