Adli Yargı Hakimliği Mülakata Katılmaya Hak Kazananların Listesi

\\ \\ Hiç yorum yok
 ADALET BAKANLIĞININ KONUYA İLİŞKİN DUYURUSU;
Adli Yargı Hâkim ve Savcı Adaylığı Yazılı Yarışma Sınavı 23 Aralık 2012 tarihinde yapılmış olup; sınav sonucunda mülakata katılmaya hak kazananların adı, soyadı ve puanı ekli listede belirtilmiştir. (EK -1)

Listede adı geçen adayların mülakata katılmak için gerekli olan belgeleri (EK -2), 28 Ocak 2013 tarihinden 07 Şubat 2013 günü mesai bitimine kadar Personel Genel Müdürlüğü Hâkim Adaylığı Şube Müdürlüğüne bizzat veya bir başkası aracılığı ile elden teslim etmeleri gerekmektedir.

24 Kasım 2012 tarihli İdari Yargı Hâkim Adaylığı Yazılı Yarışma Sınavını kazanan adayların sadece dilekçe ve ÖSYM internet sitesinden alınacak sınav sonuç belgesi çıktısı ile Genel Müdürlüğümüz Hâkim Adaylığı Şube Müdürlüğüne başvurmaları yeterli olacaktır.

İlgililere önemle duyurulur.
Ehukuk.org; Türkiye ve dünyadan hukuk alanındaki gelişmelerin incelendiği ve analiz edildiği Türkiye’nin en popüler hukuk blogu'dur. Nöbetçi Hakim adıyla kurulan blog, 2013 yılından itibaren ehukuk.org olarak yayınlarına devam etmektedir. Gönüllü hukukçu editörler tarafından hazırlanır.

Benzer yayınlar.
YORUMLAR.