Stajyer Avukat Bursları-2

\\ \\ 1 yorum
Hukuk ve Hayat Derneği 3. Dönem Stajyer Avukat Burs Başvuruları Başlamıştır.
Daha önce ilan edilen stajyer Avukatlara burs duyurusunda stajyer burs başvurusu son başvuru tarihi 20 Ocak olarak belirtilmişti.
Daha sonra stajyer meslektaşlarımızdan gelen başvuru tarihinin uzatılması talepleri yönetim kurulumuzca değerlendirilmiş ve başvuru tarihlerinin özellikle her dönem stajyer kayıtlarının devam etmesi nedeniyle bu meslektaşlarımızın mağduriyetine neden olmamak bakımından uzatılmasına karar verilmiştir.
Bu durumda dönemsel staja başlamalar da dikkate alınarak her ay burs başvurusu kabul edilecek ve ertesi ay değerlendirmeye tabi tutularak bursiyerler belirlenecektir. 

Derneğimiz Stajyer Avukatlar Kurulu kararı ile aynı zamanda tüzükteki amaçlarımız doğrultusunda nitelikli hukukçuların yetiştirilmesine destek olmak amacıyla Ankara Barosu staj eğitim merkezinde staj yapan Avukat adaylarına staj dönemleri boyunca 100 adet, 200 TL karşılıksız burs vermektedir.

Burs Başvurusunda İstenilen Belgeler;
1- Başvuru formu için TIKLAYINIZ
2- Fotoğraf (1 Adet )
3- Ankara barosundan staj yaptığını gösterir belge

Ehukuk.org; Türkiye ve dünyadan hukuk alanındaki gelişmelerin incelendiği ve analiz edildiği Türkiye’nin en popüler hukuk blogu'dur. Nöbetçi Hakim adıyla kurulan blog, 2013 yılından itibaren ehukuk.org olarak yayınlarına devam etmektedir. Gönüllü hukukçu editörler tarafından hazırlanır.

Benzer yayınlar.
yORUMLAR.
  1. öğrenci burslarına zam gelmiş. Öğrenci arkadaşlarımıza bu müjdeyi vermek istedim. Umarım burs miktarı tahmini olarak açıklanır. burs miktarının en fazla 20 tl oranında artacağınız tahmin etmekteyiz. Myfikirler bu konuda birşey yapmazmış ancak genelde 20 tl zam oluyor.

    YanıtlaSil