Enerji Piyasaları ve Hukuku Sertifika Programı

\\ \\ Hiç yorum yok
Özyeğin Üniversitesi Hukuk Fakültesi "Enerji Piyasaları ve Hukuku Sertifika Programı" düzenliyor. Ayrıntılar ise şöyle;

Programın Amacı


Özelleştirilen ve regülasyona tabi tutulan enerji piyasalarının değişen hukuki yapısını bilen ve uygulamada karşılaşılan sorunlara çözüm üretebilen uzman hukukçu ihtiyacı her geçen gün artmaktadır. Enerji piyasasında yer alan şirketlerin çalışanları ve yöneticileri ise piyasanın işleyişi ve tabi olduğu kurallar konusunda bilgi eksikliği yaşayabilmektedirler.
 
Ulusal ve uluslararası alanda talep edilen Enerji Hukuku uzmanı ihtiyacını gidermek ve enerji alanında çalışan şirketleri piyasanın işleyişi hakkında bilgilendirmek için Özyeğin Üniversitesi Hukuk Fakültesi tarafından, EPDK yetkililerinin ve konunun uzmanı hukukçuların ve mühendislerin katılımıyla Enerji Piyasaları ve Hukuku sertifika programı düzenlenmektedir.
 
Programda, Enerji Piyasalarında yaşanan Ceza Hukuku, İdare Hukuku, Medeni Hukuk ve Ticaret Hukuku'na ilişkin sorunlar Yargıtay ve Danıştay kararları ışığında incelenecektir.
  
Seminer afişi için tıklayınız.

Genel Başvuru formu için tıklayınız.

Özyeğin Üniversite Öğrencileri Başvuru Formu için tıklayınız.
 

Katılım Ücreti:

Son kayıt tarihi: 21 Eylül 2012
Programa katılım ücreti 800 TL’dir.
Öğrenci ve stajyer avukatlar için katılım ücreti 400 TL’dir (Belge getirilmesi zorunluluktur)
Ücretlere KDV dahildir.
ÖzÜ öğrencileri için programa katılım ücretsizdir.
  
Ayrıntılı bilgiyi bu sayfada bulabilirsiniz.

Ehukuk.org; Türkiye ve dünyadan hukuk alanındaki gelişmelerin incelendiği ve analiz edildiği Türkiye’nin en popüler hukuk blogu'dur. Nöbetçi Hakim adıyla kurulan blog, 2013 yılından itibaren ehukuk.org olarak yayınlarına devam etmektedir. Gönüllü hukukçu editörler tarafından hazırlanır.

Benzer yayınlar.
YORUMLAR.