Hukuk Fakülteleri Rehberi

\\ \\ Hiç yorum yok


Yandex üniversite rehberini yayına aldı.Arama sonuçlarında yer alan bilgilerde bölüm, şehir, üniversite, puan türü ve başarı sırası filtreleri kullanılabiliyor. Bu filtreler kullanılarak öğrenci adaylarının istedikleri bölüm ve üniversite bilgilerine hızlıca ulaşması mümkün.Serviste ayrıca geçen senelere ait kontenjan, taban puanı, başarı sırası gibi bilgiler bulunuyor. Ünversite Rehberi’nde üniversitelere ayrılan özel sayfalar da mevcut. Yandex’in ana sayfasında bir üniversitenin aratıldığında, tanıtıcı bilgiler, fotoğraflar ve iletişim bilgileri gibi içerikler görüntülenebiliyor.
Üniversite rehberine uni.yandex.com.tr dan ulaşmak mümkün. Ayrıca yandex hukuk fakültesi sonuçlarını buradan ulaşabilirsiniz. http://uni.yandex.com.tr/search/?name=Hukuk+Fak%C3%BCltesi

Ehukuk.org; Türkiye ve dünyadan hukuk alanındaki gelişmelerin incelendiği ve analiz edildiği Türkiye’nin en popüler hukuk blogu'dur. Nöbetçi Hakim adıyla kurulan blog, 2013 yılından itibaren ehukuk.org olarak yayınlarına devam etmektedir. Gönüllü hukukçu editörler tarafından hazırlanır.

Benzer yayınlar.
YORUMLAR.